Kereső

Back
2013-11-19

ADAM RAGA A NEGYEDIK HELYEN A SPANYOL FEDETTPÁLYÁS TRIÁL BAJNOKSÁGON

A Gas Gas hivatalos csapatának tagja, Adam Raga a negyedik helyen zárt a Spanyol Fedettpályás Triál Bajnokság utolsó fordulóján, a Gironai Indoor Triál versenyen, amely az elmúlt hétvégén került megrendezésre.

Két hiba nyomta rá a bélyegét a negyedikként végző Adam Raga szereplésére a spanyol fedettpályás triál bajnokság második és egyben utolsó fordulóján, amelyhez a helyszínt a gironai Fontajau Pavilon biztosította. A nemzeti bajnokság utolsó megmérettetése nem adott lehetőséget a versenyzőknek arra, hogy hibáikat jóvátegyék, mivel a legtöbb zónában, amelyek között volt extrém hosszúságú és meglehetősen könnyű is, a résztvevők 0 vagy 5 pontot gyűjtöttek be.

Raga az első körben vétett egy kis hibát Gas Gas TXT Pro 300 Factory Replica motorkerékpárjának kormányánál, ami a versenyző eddigi remek 2013-as szezonját tette tönkre, hiszen így lemaradt a döntőről, és negyedik helyezése a bajnoki tabellán is a negyedik pozícióba sorolta vissza.

A nemzeti fedettpályás bajnokság második fordulóján két másik Gas Gas versenyző is részt vett, Francesc Moret és Pere Borrellas, akik a hatodik és hetedik helyet szerezték meg Gironában, és amellyel az ötödik, illetve a hetedik pozícióban zárták a bajnokságot.